Whatsapp Destek
Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak data-nav="thumbs" data-autoplay="true"> Villa Gökkuşak

Villa Gökkuşak

Antalya / Kaş / Üzümlü

Villa Gökkuşak, Kalkan Çayköy Köyü’nde yer alan havuzu tam korunaklı villamızdır. Tamamıyla doğa içerisinde yer alan konumu ile misafirlerimize dinlendirici bir tatil vaat etmektedir. Villamız balayı çiftleri için ve aileler için çok ideal bir seçenektir. Ayrıca çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmesi için küçük bir çocuk oyun alanı mevcuttur.

Villamızda iki adet yatak odası ve iki adet ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Birinci yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak, klima, televizyon, jakuzi ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. İkinci yatak odası içerisinde iki tek kişilik yatak, klima, televizyon ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ortak alanda salon, mutfak, oturma grubu, televizyon, sauna, sinema odası, klima mevcuttur.

  Oda ve banyo bilgileri:

    Salon : klima, TV
   1. yatak odası : 1 çift kişilik yatak, WC + jakuzi, klima, TV
   2. yatak odası : 2 tek kişilik yatak, WC + duş, klima, TV
 

   Havuz bilgileri:

   Havuzun derinliği : 1.55 m.
   Havuzun boyutları : 10.5 m. x 4 m.


Not: Bu villamız da depozito ücreti 1000 TL’ dir. Villa çıkışında yapılacak olan kontrollerde herhangi bir zarar / hasar görülmediği takdirde depozito miktarı misafire iade edilecektir.

Devamını Oku Kapat

Özellikler

 • Bahçe
 • Barbekü
 • Doğa Manzaralı
 • Ebeveyn Banyosu
 • Full Mobilyalı
 • Güvenlik
 • İnternet
 • Jakuzi
 • Klima
 • Korunaklı Havuz
 • Oda içi Banyo
 • Özel Havuzlu

Fiyatlar

Sezon   Fiyat
Ocak 2021 (7 Gece)   4,500 ₺
Şubat 2021 (7 Gece) 01 - 28 4,500 ₺
Mart 2021 (7 Gece)   4,500 ₺
Nisan 2021 (7 Gece)   5,250 ₺
Mayıs 2021 (7 Gece)   5,250 ₺
Haziran 2021 (7 Gece) 01 - 14 10,950 ₺
Haziran 2021 (7 Gece) 15 - 30 14,950 ₺
Temmuz 2021 (7 Gece)   14,950 ₺
Ağustos 2021 (7 Gece)   14,950 ₺
Eylül 2021 (7 Gece) 01 - 15 14,950 ₺
Eylül 2021 (7 Gece) 16 - 30 10,950 ₺
Ekim 2021 (7 Gece)   8,950 ₺
Kasım 2021 (7 Gece)   7,950 ₺

Uygunluk Takvimi

Müsait Müsait Değil Beklemede

İpek Adıgüzel   -  

Villa Tatilim Hakkında

Keyifli,izole,hijyenik 5 gün geçirdik.Tatilimizi uzatmak istedik ama takvim musaitliği olmadığı için uzatamadık.Herşey mükemmeldi tekrardan aynı villa için en kısa sürede rezervasyon yaptıracağım.Teşekkürler :)

Ayşe Atmaz   -  

Memnuniyet

Villa Gökkuşak sayesinde rüya gibi bir tatil geçirdik. Baştan sona herşey düşünülmüş.Çocuklu aieler için oldukça güzel bir seçenek.3 Yaşında ki oğlum hiç sıkılmadan eğlendi.Ev sahibi ilgili ve güler yüzlü.Temizlik ve hijyene önem veriiyor.Havuz bakımı hergün yapıldı.Tavsiye ederim.Teşekkürler Kalkanda Tatilim ...

Bunları da Beğenebilirsiniz

Lüks Villalar
Villa Naz

Villa Naz

19,225 ₺
Başlayan Fiyatlarla

Antalya / Kaş / Kalkan

Lüks Villalar
Villa Ela

Villa Ela

19,225 ₺
Başlayan Fiyatlarla

Antalya / Kaş / Kalkan

Balayı Villaları
Villa Akdeniz-1

Villa Akdeniz-1

7,900 ₺
Başlayan Fiyatlarla

Antalya / Kaş / İslamlar