Whatsapp Destek

Kalkanda Tatil, 5 yılı aşkın süredir villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet veren girişimci bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Hızla gelişen villa kiralama sektörüne doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile devam etmekteyiz.


Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana yılda ortalama 10.000'den fazla misafiri başarıyla ağırladık.

Tüm villa kiralama hizmetleri kurumsal bazda "KALKAN FETHIYE MARMARIS VILLAS AND MARINE LTD" adı altında sizlere sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz, sadece villa kiralama alanında değil, kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında da. Şirketimiz, mülk ve deniz kiralama ve satış konularında size her konuda yardımcı olabilir. Kaliteli destek anlayışımız rakipsiz

www.kalkandatatilim.com ve www.kfmvmltd.com web sitelerimiz bölgenin en seçkin villa seçeneklerine sahiptir. Binlerce villa arasından, ekibimiz tarafından yerinde incelenen ve detaylı incelemeden sonra onaylanan ve sitemize dahil edilen 100'den fazla özel villa seçeneğini sizlerle paylaşıyoruz. Sitemizde bulunan her villa müstakil olup kendine ait özel yüzme havuzu bulunmaktadır.

Web sitelerimiz üzerinden dilediğiniz villa için rezervasyon yapmanız mümkündür.