Whatsapp Destek

Kalkanda Tatilim 5 yılı aşkın süredir villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.
Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yıllık ortalama  10.000 den fazla misafiri başarılı bir şekilde konaklamayı sağladık

Tüm villa kiralama hizmetleri '' LİMON YATIRIM TURİZM EMLAK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ'' adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb. bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince Kalkanda Tatilim'in kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir. 

www.kalkandatatilim.com internet sayfamızda bölgenin en seçkin villa seçenekleri yer almaktadır. Binlerce villa arasından  ekibimiz tarafından yerinde kontrol sağlanarak detaylı bir incelemenİn ardından onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 100'ün üzerinde özel villa seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İnternet sayfamızda bulunan her bir villa müstakil olup özel kendisine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

www.kalkandatatilim.com İnternet sayfamızdan üzerinden beğenmiş olduğunuz bir villa için rezervasyon yapmanız kısa süre içerisinde mümkün olmaktadır.